Siedleckie Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na koncert Katarzyny Żak

Siedleckie Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na koncert Katarzyny Żak

Katarzyna Żak już za kilka dni wystąpi przed siedlecką publicznością. 17 grudnia artystkę będzie można na żywo obejrzeć i posłuchać z teatralnej sceny Miasta Siedlce.

Początek koncertu planowany jest na godzinę 19. Katarzyna Żak wystąpi i zaśpiewa na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce im. Andrzeja Meżeryckiego. Będzie to koncert bożonarodzeniowy w ramach którego artystka zaśpiewa najpopularniejsze kolędy. Występ zatytuowano „Nadzieja w Betlejem – czyli kolędy na głos i gitar parę…” W jego trakcie piosenkarce będzie akompaniował Witold Wcisło. Transmisję będzie można obejrzeć on-line. Transmisja na żywo będzie dostępna za pośrednictwem kanału Centrum Kultury i Sztuki w serwisie Youtube.

W trakcie koncertu będzie można wysłuchać najbardziej znanych i popularnych kolęd. Nie zabraknie też mniej znanych tytułów. Niewątpliwą atrakcją jest będzie brzmienie głosu artystki. Miły dla ucha głos Katarzyny Żak połączony z akompaniamentem gitary Witolda Wcisło tworzy razem niepowtarzalną atmosferę. Usłyszymy takie kolędy jak „Mizerna Cicha”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy Śliczna Panna” czy też „Lulajże Jezuniu”. Tradycyjny repertuar będzie się przeplatał z podkarpackim wykonaniem „Oj Maluśki Maluśki” z dodatkowym udziałem góralskich skrzypiec. Będzie to z pewnością niezapomniany czas spędzony z fantastycznym duetem Katarzyny Żak i Witolda Cisło.