Renault uderzył w drzewo. Dwie osoby ranne – jedna w stanie ciężkim

Renault uderzył w drzewo. Dwie osoby ranne – jedna w stanie ciężkim

W miniony piątek w powiecie siedleckim doszło do niebezpiecznego wypadku, podczas którego kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z trasy z dużą prędkością i uderzył w drzewo. Na miejscu pojawiły się patrole drogowe i służby medyczne. Dwie osoby zostały ranne. Jedna jest w stanie ciężkim.

Sytuacja miała miejsce 19 listopada w godzinach popołudniowych na drodze między Krynicą a Suchożebrami (pow. siedlecki). Po godzinie 15:00 dyżurny przyjął zgłoszenie o wypadku, wysyłając na miejsce funkcjonariuszy policji, karetkę pogotowia i jednostkę z Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchożebrach.

Strażacy wyciągnęli z rozbitego pojazdu wszystkie osoby

Po zbadaniu miejsca wypadku biegli wstępnie ustalili, że kierowca samochodu osobowego marki renault najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą. W pewnym momencie pojazd zjechał z trasy i uderzył w drzewo.

Nad wyciągnięciem poszkodowanych osób z rozbitego wozu pracowali strażacy, którym szczęśliwie udało się wydostać wszystkich podróżujących.

W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby. Przebywający na miejscu medycy udzielili poszkodowanym niezbędnej pomocy, a następnie przewieźli do pobliskiego szpitala. Jedna z osób doznała niegroźnych obrażeń, natomiast druga przebywa w szpitalu w stanie ciężkim.