Mężczyzna próbujący ukryć się przed prawem został aresztowany przez policję

Mężczyzna próbujący ukryć się przed prawem został aresztowany przez policję

31-letni mieszkaniec naszego regionu, który przypuszczał, że zdoła uniknąć sprawiedliwości, nie miał racji. Pomimo swojej pewności siebie, jego kryjówka została odkryta przez funkcjonariuszy policji.

Policjanci wydziału kryminalnego z Garwolina zatrzymali mężczyznę, którego poszukiwała policja na mocy aż pięciu nakazów sądowych. Został on skazany za różne przestępstwa, w tym włamanie, udział w bójce lub pobiciu, jazdę pod wpływem alkoholu i nielegalne przejęcie pojazdu na krótki okres czasu. Ten 31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego był świadomy faktu, że jest poszukiwany przez prawo, dlatego postanowił ukryć się w stodole, maskując swoją obecność wśród siana. Mimo wszystko, zdolności śledcze policjantów pozwoliły na namierzenie i zatrzymanie go. Później został on skierowany do zakładu karnego – informuje podkomisarz Małgorzata Pychner z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

31-latek, który starannie ukrywał się przed prawem w sianie, spędzi teraz blisko 5 lat za kratami więzienia. Jego plan ukrycia się nie powiódł się, a sprawiedliwość ostatecznie go dosięgła.