Siedlce zapraszają na cykliczną imprezę „Wiosna w polu i ogrodzie”

Siedlce zapraszają na cykliczną imprezę „Wiosna w polu i ogrodzie”

24 kwietnia br. w Siedlcach odbędzie się kolejna edycja imprezy targowej pn. „Wiosna w polu i ogrodzie”, która cieszy się dużą popularnością zarówno wśród siedlczan, jak i mieszkańców okolicznych miejscowości. Organizatorami wydarzenia są Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Siedlce oraz Miasto Siedlce.

Siedlce przygotowują kolejną edycję imprezy wystawienniczo-targowej o nazwie „Wiosna w polu i ogrodzie”, która zawita do miasta 24 kwietnia 2022 roku. Na targach pojawią się wystawcy i producenci z branży rolniczej, a także rzemieślnicy prezentujący swoje unikalne rękodzieła.

Atrakcyjne rękodzieła i regionalna żywność

„Wiosna w polu i ogrodzie” to świetna okazja, aby sprawdzić nowinki ze świata gospodarki rolnej, zakupić zdrową i świeżą żywność regionalną, a także nabyć atrakcyjne rękodzieła, które można potem podarować jako upominek dla bliskiej osoby. Impreza targowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród okolicznych mieszkańców, czego dowodem może być fakt, że z roku na rok pojawia się na niej coraz więcej osób.

Dowiedz się też, co działo się na targach AGROTECH w Kielcach.

Całe wydarzenie jest możliwe dzięki współpracy Miasta Siedlce z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego Oddział Siedlce. To właśnie na terenie ośrodka odbędzie się cała impreza – przy ul. Kazimierzowskiej 21 w Siedlcach.