Emocjonujące Dni Gminy Skórzec już za nami. Występy na żywo i zajęcia sportowe przyciągnęły tłumy uczestników!

Emocjonujące Dni Gminy Skórzec już za nami. Występy na żywo i zajęcia sportowe przyciągnęły tłumy uczestników!

Zeszłego weekendu na boisku Szkoły Podstawowej w Skórcu odbyła się rozrywkowo-sportowa impreza zorganizowana w ramach Dni Gminy Skórzec. Wydarzenie przyciągnęło do siebie wielu mieszkańców miasta i okolic, umilając gościom czas za pomocą atrakcyjnych występów na żywo i rozmaitych konkurencji sportowych.

W dniach 4 i 5 czerwca przy ul. Siedleckiej 1 teren boiska Szkoły Podstawowej w Skórcu zdominowały przeróżne atrakcje, dzięki którym mogły się wyśmienicie bawić nie tylko dzieci, ale i dorośli.

Sobota – Dni Gminy Skórzec

Sobotnie świętowanie rozpoczęło się o godzinie 17:30, otwierając wydarzenie meczem piłki nożnej Naprzód Skórzec – Oskar Przysucha. A o godzinie 19:00 można było pobawić się na występach DJ-ów, po których na gości czekały trzy koncerty: TOPKY, PAPA D oraz Miły Pan.

Natomiast po koncertach – około północy – można było wziąć udział w dyskotece pod gwiazdami w towarzystwie DJ-ów na żywo, którzy zabawiali publiczność aż do godziny 01:00.

Świetne występy z okazji Dnia Dziecka zorganizowano także w Kutnie, o czym dowiesz się, klikając https://kutnoinfo.pl.

Niedziela – Dni Gminy Skórzec

W niedzielę Dni Gminy Skórzec rozpoczęła o godzinie 12:00 uroczysta Msza św. w intencji mieszkańców, po której – o godzinie 13:30 – nastąpiło oficjalne otwarcie drugiego dnia imprezy. W trakcie programu na odwiedzających czekały rozmaite atrakcje m.in. w postaci finału laureatów EURO TALENT SHOW i ZSP Skórzec, koncertu zespołu SUPER SZEŚĆDZIESIĄTKI, a także występów tanecznych Studio Ancymonek.

Z kolei gwoździem niedzielnej imprezy były dwie atrakcje. Pierwsza to V Ogólnopolski Turniej STRONG MAN, na którym pojawili się najwięksi mocarze naszego kraju. Z kolei drugą był koncert na żywo „The Best of QUEEN” w wykonaniu zespołu SILK, który zaczął się o godzinie 18:00. Dni Gminy Skórzec zakończyły się w niedzielę po godzinie 19:00.