Pruszyn-Pieńki: Dzień Rodziny w przedszkolu Bajkowa Wyspa już za nami

Pruszyn-Pieńki: Dzień Rodziny w przedszkolu Bajkowa Wyspa już za nami

Dnia 10 czerwca w przedszkolu Bajkowa Wyspa w miejscowości Pruszyn-Pieńki świętowano Dzień Rodziny, na który przybyli liczni rodzice z dziećmi. Na uczestników imprezy czekały fantastyczne atrakcje, w tym występy na żywo w wykonaniu przedszkolaków. Na miejscu podawano też smaczną lemoniadę i pyszne przysmaki.

W miniony piątek w przedszkolu Bajkowa Wyspa w Pruszynie-Pieńkach zorganizowano festyn z okazji Dnia Rodziny, podczas którego wyśmienicie bawili się nie tylko najmłodsi goście, ale również ich rodzice. Program imprezy składał się z rozmaitych występów artystycznych w wykonaniu małych artystów, którzy śpiewali piosenki, recytowali wierszyki i składali podziękowania wszystkim rodzicom.

Wstąp także pod adres www.koszalinonline.pl i zafunduj sobie więcej podobnych tematów.

Dmuchańce, gadający robot, klaun i alpaka o imieniu Diego

Następnie zabawa przeniosła się na plac zabaw, gdzie rozstawiono liczne atrakcje dla dzieci. Przedszkolaki mogły korzystać z dmuchańców, automatu do baniek mydlanych, malowania buzi, a nawet rozmowy z anglojęzycznym robotem. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również klaun, z którym dzieci chętnie pstrykały sobie zdjęcia, a także alpaka Diego, która również nie mogła narzekać na brak uwagi.

Na terenie imprezy dostępna była też smaczna i orzeźwiająca lemoniada oraz bardzo wiele wyśmienitych przekąsek, które dzieci zjadały z wielką ochotą. Impreza była bardzo udana, a słoneczna pogoda dopisywała przez cały dzień.