Siedlce: Wydłużył się termin prac remontowych ulicy Monte Cassino

Siedlce: Wydłużył się termin prac remontowych ulicy Monte Cassino

Jak wiadomo, ulica Monte Cassino w Siedlcach od kilku dni jest odcięta od ruchu z powodu postępujących prac remontowych. I pomimo że miała być oddana do użytku już na dniach, decyzja w tej sprawie musiała zostać zmieniona. Ustalono już inny najbliższy termin ukończenia remontu.

Od kilku dni kierowcy nie mają wjazdu na ulicę Monte Cassino w Siedlcach, ponieważ trwają na niej prace remontowe. Z tego względu wyłączono ją z ruchu drogowego i w zamian ustanowiono obowiązkowe objazdy. Początkowo informowano, że prace drogowe potrwają tylko tydzień. Jednak w ostatnich dniach sytuacja uległa zmianie.

Ulica Monte Cassino ma być otwarta dla ruchu w sobotę

Nie jest to zbyt dobra wiadomość dla kierowców, którzy w dalszym ciągu będą musieli korzystać z objazdów. Jak można przeczytać w komunikacie wydanym przez Miasto Siedlce, termin robót drogowych na ulicy Monte Cassino został wydłużony do 9 kwietnia br. W tym celu ulica Monte Cassino pozostanie wyłączona z ruchu drogowego.

W komunikacie czytamy również, że termin 9 kwietnia nie jest decyzją ostateczną, dlatego też może ulec zmianie. Wiele mają do powiedzenia również warunki atmosferyczne, które w ostatnich dniach przypomniały nam, że zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Podobne wiadomości możesz też znaleźć na stronie Info Mikolow.