Oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Siedlcach

Oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Siedlcach

W Siedlcach nastąpiło oficjalne powitanie tegorocznego sezonu motocyklowego, na którym zjawiło się wiele stalowych rumaków z miasta i okolic. Otwarcie sezonu motocyklowego 2022 tradycyjnie rozpoczęło się od mszy świętej w intencji motocyklistów, a zakończyło uroczystą paradą w stronę zalewu siedleckiego.

Motocykliści w Siedlcach dokonali oficjalnego otwarcia sezonu motocyklowego 2022. Uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej sprawowanej w intencji motocyklistów, podczas której ksiądz pobłogosławił zarówno właścicieli, jak i ich maszyny. Po zakończonych obrzędach motocykliści przejechali ulicami Siedlec, zagłuszając miasto setkami warczących jednośladów.

Tutaj zapoznasz się z postępami prac remontowych na ulicy Monte Cassino.

Moto-pogaduszki nad siedleckim zalewem

Parada dobiegła końca nad siedleckim zalewem, gdzie mieszkańcy mogli podziwiać maszyny i integrować się z motocyklistami. Jak przyznają sami jeźdźcy, była to doskonała okazja, żeby nawiązać nowe przyjaźnie i wymienić się nowinkami ze świata motoryzacji.

Dodają też, że dla motocyklisty najważniejsza jest bezpieczna jazda. W związku z tym apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego, aby patrzyli w lusterka.

Dowiedz się też, jak świętowano otwarcie sezonu motocyklowego w Ostrołęce.