W rzece Muchawka znaleziono zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu

W rzece Muchawka znaleziono zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu

Niestety nawet tak radosne dni, jak pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych, nie są wolne od okropnych tragedii. W Wielką Niedzielę, podczas świątecznego spaceru w okolicy siedleckiego osiedla Romanówka, mieszkańcy miasta dokonali szokującego odkrycia. W płynącej nieopodal rzece Muchawka znaleziono ludzkie zwłoki będące w stanie posuniętego rozkładu.

Do makabrycznego odkrycia doszło 17 kwietnia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych, w pobliżu osiedla Romanówka w Siedlcach. Kilkoro mieszkańców miasta postanowiło wybrać się na świąteczny spacer na łonie natury. Jednak nikt nie spodziewał się, że przechadzka zakończy się w taki sposób. Zwłoki znaleziono w nurcie rzeki Muchawka, od razu powiadamiając o tym funkcjonariuszy policji.

O podobnych zdarzeniach pisze też portal naszbrzesc.pl.

Trzy ofiary śmiertelne w regionie w ciągu kilku dni

Rozkładające się zwłoki leżały w wodzie, zaraz przy brzegu. Jednak z racji tego, że ciało znajdywało się na zaawansowanym etapie gnilnym, nie można było ustalić, czy jest to ciało mężczyzny, czy kobiety. Na miejscu biegli pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, a następnie zwłoki zabezpieczono i przewieziono do prosektorium.

Jak na tę chwilę trwają działania mające na celu ustalenie tożsamości ofiary.

Warto dodać, że jest to już trzecia ofiara śmiertelna, jaką znaleziono w okolicach Siedlec w ciągu ostatnich kilku dni. Wcześniej do jednej z tragedii doszło w Nowym Opolu, gdzie nadjeżdżający pociąg śmiertelnie potrącił opolanina, który przechodził przez torowisko. Natomiast drugą ofiarą był mężczyzna, który utopił się w zalewie siedleckim.