Porażka na własnym boisku: PSG KPS Siedlce nadal bez zwycięstwa w sezonie

W niespodziewanym zwrocie wydarzeń, zespół piłki siatkowej PSG KPS Siedlce poniósł porażkę na własnym terenie. Drużyna, trenowana przez Witolda Chwastyniaka, nie odnotowała jeszcze żadnego zwycięstwa w obecnym sezonie.

Początek meczu nie zapowiadał klęski gospodarzy. Pierwszy set zakończył się ich wygraną 17 punktami, co było rezultatem intensywnego wysiłku w ostatnich momentach gry i uwydatniło różnicę między obiema drużynami. Jednak zawodnicy z Głogowa nie dali za wygraną. Po równo rozgrywanym drugim secie udało im się doprowadzić do remisu.

Gracze Witolda Chwastyniaka byli zdeterminowani, aby za wszelką cenę triumfować w trzecim secie – i osiągnęli swój cel. W czwartej partii, mimo pełnej mobilizacji PSG KPS, drużyna ta w jednym momencie zaczęła przegrywać i straciła kilka punktów z rzędu. W decydującym tie-breaku lepsi okazali się zawodnicy KGHM SPS, którzy zabrali ze Siedlec dwa punkty. Jako pocieszenie, PSG KPS zdobyło jedno dodatkowe oczko do swojego ligowego dorobku.

12 października o godzinie 20:30 zespół PSG KPS zmierzy się z BAS w Białymstoku. Spotkanie będzie transmitowane na żywo przez Polsat Sport News.