Kałuszyn: Śmiertelny wypadek pod Mińskiem Mazowieckim. Zginęły dwie osoby

Kałuszyn: Śmiertelny wypadek pod Mińskiem Mazowieckim. Zginęły dwie osoby

Ubiegłej soboty na DK2 w miejscowości Kałuszyn niedaleko Mińska Mazowieckiego zdarzył się tragiczny wypadek, podczas którego życie straciły dwie osoby. W wyniku wypadku zderzyły się trzy pojazdy osobowe. Na miejscu tragedii pojawił się prokurator i funkcjonariusze policji, a także zastępy straży pożarnej i zespół ratownictwa medycznego.

Do śmiertelnego wypadku doszło 7 maja na drodze krajowej nr 2 w Kałuszynie (pow. miński), gdzie w wyniku zderzenia trzech pojazdów dwóch kierowców poniosło śmierć na miejscu. Jak poinformował rzecznik prasowy mazowieckiej policji, na 533 km drogi krajowej nr 2 w wypadku udział wzięły trzy samochody osobowe marki Dacia, Volkswagen i Volvo.

Zapoznaj się także ze szczegółami śmiertelnego wypadku w Świętochłowicach.

Dwóch kierowców zginęło na miejscu wypadku

Najpierw doszło do zderzenia czołowego volvo z volkswagenem, które było tak silne, że oba pojazdy doznały ogromnych zniszczeń. Chwilę później w rozbite pojazdy dodatkowo wjechała dacia. Z powodu tragedii dwóch kierowców poniosło śmierć na miejscu, zanim jeszcze zdążyła pojawić się karetka pogotowia.

Ponadto, na czas oględzin przez prokuratora i funkcjonariuszy policji odcinek DK2 został zablokowany. W związku z tym wprowadzono ruch wahadłowy, który obowiązywał aż do momentu oczyszczenia jezdni z wraków i części samochodowych.