Impreza mikołajkowa zorganizowana dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 przez studentów Uniwersytetu w Siedlcach

Impreza mikołajkowa zorganizowana dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 przez studentów Uniwersytetu w Siedlcach

Pierwszoroczni studenci z kierunku turystyka i rekreacja na Uniwersytecie w Siedlcach, pod przewodnictwem Agnieszki Godlewskiej, zaplanowali i przeprowadzili imprezę mikołajkową. Wydarzenie to było częścią ich zajęć akademickich związanych z animacją hotelową. Ich wybór padł na Szkołę Podstawową nr 11 w Siedlcach jako miejsce, w którym zorganizowali imprezę.

Studenci odwiedzili klasę Ib, gdzie Marzanna Kolasiuk pełni funkcję wychowawczyni. Młodzi animatorzy przygotowani byli na wiele ról – elfów, wróżek i oczywiście samego św. Mikołaja. Razem z dziećmi bawili się poprzez różnego rodzaju aktywności. Organizowano malowanie twarzy, modelowanie balonów, konkursy oraz wspólne śpiewanie i tańczenie.

Zgodnie z tradycją, św. Mikołaj, którego rolę pełnił jeden ze studentów, obdarował dzieci prezentami. Zabawy były dla dzieci tak atrakcyjne, że wzięły w nich udział z ogromnym zaangażowaniem. Świadectwem tego były ich szeroko roześmiane twarze. Widać było, że bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich przygotowanych przez studentów atrakcjach.