Festyn świąteczny w Siedlcach: degustacja, muzyka i spotkanie ze Świętym Mikołajem

Festyn świąteczny w Siedlcach: degustacja, muzyka i spotkanie ze Świętym Mikołajem

Przed nami MotoWigilia w Siedlcach, której atrakcje obejmują degustację świątecznych przysmaków, muzyczne wystąpienia oraz spotkania z postaciami z dziecięcych bajek. Ten festyn o charakterze świątecznym planowany jest na sobotę, 16 grudnia. Na wszystkich, którzy odwiedzą plac Generała Sikorskiego tego dnia o godzinie 15.00, czeka mnóstwo zabawy. Wszyscy chętni mają gwarantowany bezpłatny wstęp!

Tegoroczna edycja imprezy będzie szczególna, gdyż organizatorzy przygotowali specjalną atrakcję dla najmłodszych – Konkurs Piosenek Świątecznych i Noworocznych. Dzieci, które będą chciały zaprezentować swoje umiejętności wokalne, mogą zgłosić się do udziału w konkursie już od godziny 15.00. Czeka na nie kompetentne jury, które oceni ich występy i wybierze zwycięzców, ale warto podkreślić, że nagrodzeni zostaną wszyscy uczestnicy – deklaruje Piotr Prokurat ze stowarzyszenia Naturalnie 4×4, reprezentując Towarzystwo Silnikowe.

Festyn rozpocznie się o godzinie 15.00 na placu Generała Sikorskiego w Siedlcach, w sobotę 16 grudnia. Lokalne Koła Gospodyń Wiejskich staną za przygotowaniem świątecznych posiłków dla gości. Wśród atrakcji nie zabraknie tradycyjnego koncertu oraz spotkania ze Świętym Mikołajem, który obdaruje dzieci prezentami ufundowanymi przez reprezentantów firm i instytucji z Siedlec. Oprócz tego, Klaun Resorek poprowadzi animacje dla najmłodszych. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy – wstęp jest wolny!