Dr Hanna Wilk-Manowiec zdobywa tytuł Kardiologa Roku 2023 w Plebiscycie Medycznym Hipokrates

Dr Hanna Wilk-Manowiec zdobywa tytuł Kardiologa Roku 2023 w Plebiscycie Medycznym Hipokrates

W znakomitej roli ordynatora oddziału kardiologii w Szpitalu Miejskim Siedlce, Dr Hanna Wilk-Manowiec została doceniona i uhonorowana prestiżowym tytułem Kardiologa Roku 2023. Jej zasłużone uznania przyszło w ramach Plebiscytu Medycznego Hipokrates, rozgrywanego w roku 2023.

Plebiscyt Hipokrates jest renomowaną imprezą wręczającą nagrody najbardziej cenionym pracownikom służby zdrowia. Celem tegorocznej edycji, odbywającej się w 2023 roku, było docenić osoby, które cieszą się największym szacunkiem i uznaniem wśród pacjentów. Dr Hanna Wilk-Manowiec została wybrana na podstawie oceny jej imponujących osiągnięć oraz za jej wkład w rozwój oddziału kardiologii i rehabilitacji kardiologicznej, które kieruje.

Nie da się ukryć, że do decyzji o przyznaniu Dr Hannie tego tytułu przyczyniły się również jej profesjonalizm i empatyczne podejście do pacjentów, co było głównymi kryteriami brane pod uwagę przez przyznających nagrody.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Sali Balowej Zamku Królewskiego w stolicy kraju, Warszawie. Dr Hanna odebrała dyplom oraz statuetkę, które nie tylko są symbolem jej profesjonalizmu, ale również dowodem na jej empatyczne podejście do pacjentów.

W podziękowaniach za otrzymane wyróżnienie, doktor Wilk-Manowiec skierowała słowa uznania do swojego zespołu, z którym pracuje każdego dnia. Podkreśliła, jak ważną rolę odgrywa praca zespołowa w codziennej praktyce medycznej na oddziale.