Policjanci z Komendy Miejskiej w Siedlcach zatrzymali mężczyznę z 3 kg narkotyków

Policjanci z Komendy Miejskiej w Siedlcach zatrzymali mężczyznę z 3 kg narkotyków

Kilka dni temu funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach zrobili nalot na jedno z siedleckich mieszkań, w którym znaleźli ponad 3 kilogramy różnego rodzaju substancji odurzających. Podejrzany został zatrzymany i przewieziony do aresztu, gdzie będzie przebywał przez najbliższe trzy miesiące. Następnie czeka go rozprawa, podczas której może otrzymać nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie mężczyzny, który miał w swoim mieszkaniu ponad 3 kg narkotyków to efekty intensywnego śledztwa funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Łukowie. Po przeszukaniu mieszkania 34-letniego mieszkańca Siedlec policjanci znaleźli w sumie ponad 3 kg narkotyków, na które składała się amfetamina, mefedron i marihuana.

34-latek został zatrzymany i skierowany na przesłuchanie. Policja jest dobrej myśli i uważa, że prawdopodobnie dojdzie do kolejnych aresztowań. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty związane posiadaniem znacznej ilości substancji odurzających, a prokuratura domaga się 10 lat pozbawienia wolności. Sąd nakazał trzymiesięczny areszt dla oskarżonego, po którym odbędzie się rozprawa decydująca o dalszych losach mężczyzny.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach nie mają zamiaru spocząć na laurach i planują dalsze prowadzenie śledztwa w powyższej sprawie. Nie wkluczają możliwości, że dojdzie jeszcze o kolejnych aresztowań.