Na siedleckiej obwodnicy doszło do śmiertelnego karambolu trzech samochodów

Na siedleckiej obwodnicy doszło do śmiertelnego karambolu trzech samochodów

Kilka dni temu na siedleckiej obwodnicy doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zderzyły się trzy samochody.

Do tragedii doszło 06 sierpnia na trasie Warszawa – Terespol. W późnych godzinach popołudniowych zderzyły się ze sobą trzy samochody osobowe, doprowadzając do śmierci dwóch osób. Wstępne doniesienia informują, że kierowca pojazdu marki honda podczas wyprzedzania wjechał w dwa inne samochody.

Jeden z pojazdów, które brały udział w karambolu, jedynie otarł się o nadjeżdżającą hondę i pozostał na jezdni bez większego szwanku. Niestety drugi samochód, marki ford, w którym jechała czteroosobowa rodzina, nie miał już tyle szczęścia. Kierowca hondy wjechał w forda z potężną siłą, błyskawicznie spychając go z drogi do pobliskiego rowu. Samochód został totalnie zniszczony. A kierowca hondy zginął na miejscu.

Śmierć poniósł też kierowca forda. Natomiast pozostali pasażerowie – żona kierowcy i dwójka ich małych dzieci trafili do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Należy tutaj dodać, że podczas wypadku padała mżawka i unosiła się lekka mgła. Z tego względu warunki na drodze nakazywały zachowanie ostrożności. Jednak kierowca hondy zlekceważył złą pogodę i postanowił wyprzedzić wolniej jadące pojazdy.

Sprawą zajmuje się lokalna policja i prokuratura. A sami funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców, aby zachowali wyjątkową ostrożność na drodze podczas złych warunków pogodowych. Pochopne decyzje i pośpiech mogą bardzo szybko doprowadzić do nieszczęścia i w najgorszym wypadku do śmierci.