Monster Truck Show w Siedlcach już w najbliższy piątek!

Monster Truck Show w Siedlcach już w najbliższy piątek!

W nadchodzący piątek Siedlce zapraszają na spektakularne pokazy kaskaderskie, które odbędą się na parkingu stadionu ROSSRiT. W trakcie wydarzenia będzie można podziwiać rozmaite numery kaskaderskie – od przejeżdżania przez płonące ściany po kontrolowane wypadki i jazdę na bocznych kołach. Bilety będzie można zakupić w kasie, zaraz przed rozpoczęciem imprezy.

Dnia 20 maja odbędzie się widowiskowy Monster Truck Show, który będzie zapewniać niesamowitą rozrywkę na parkingu stadionu ROSSRiT przy ul. Jana Pawła II. Impreza startuje o godzinie 19:00. Podczas pokazów miłośnicy niebezpiecznych numerów będą mogli oglądać wyczyny przedstawiane przez jednych z najsłynniejszych kaskaderów na świecie.

Olbrzymie Monster Trucki i potężne dragstery

Monster Truck Show udostępnia bardzo bogatą ofertę atrakcji, na którą składają się m.in. kontrolowane wypadki, jazda na bocznych kołach, pokazy dragsterów, przejazdy przez ścianę ognia z kaskaderem na masce, a także prezentacja najwspanialszych cudów motoryzacji. Natomiast najlepszą atrakcją dla najmłodszych uczestników imprezy będzie bezpłatna przejażdżka Monster Truckiem.

Monster Truck Show rozpocznie się 20 maja o godzinie 19:00 na parkingu stadionu ROSSRiT przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach.

A jeżeli przyjeżdżasz do Siedlec z rodziną, żeby doświadczyć jeszcze więcej rozrywki, sprawdź najlepsze szlaki kajakowe w Siedlcach.