KPP Łosice: kolejne wpisy w Kronice Policyjnej

KPP Łosice: kolejne wpisy w Kronice Policyjnej

Początek grudnia obfitował w udane akcje policjantów Komendy Powiatowej Policji w Łosicach. Oto kilka najciekawszych odnotowanych między 3 a 6 grudnia br.

Bogatą kronikę policyjną łosickich policjantów uzupełniły ostatnio kolejne wpisy,

We czwartek 3 grudnia 47-letni mieszkaniec gminy Łosice dokonywał płatności za zamówioną przesyłkę. W tym czasie nieznany sprawca włamał się na jego konto za pośrednictwem aplikacji jednego z banków a następnie zmienił kwotę w nieustalony dotąd sposób. Zamiast pierwotnej kwoty 24,99 zł wpisał aż 10000 zł. W sprawie trwa postępowanie w łosickiej komendzie.

Była sobota 5 grudnia. Podczas wymijania samochodu ciężarowego Renault na drodze krajowej nr 19 na wysokości Platowa prowadzący pojazd ciężarowy marki Mercedes nie zachował należytej ostrożności. Efektem tego było zderzenie obu pojazdów oraz uszkodzenie zewnętrznego lusterka w Renault. Sprawca kierujący Mercedesem odjechał oddalając się z miejsca zdarzenia. W sprawie trwają w KPP Łosice czynności wyjaśniające oraz mające na celu zidentyfikowanie sprawcy zdarzenia.

Mikołajki, niedziela 6 grudnia i ponownie droga krajowa nr 19, ale tym razem w Sarnakach. Z nieustalonych przyczyn jadący samochodem Opel 45-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z nadjeżdżającym samochodem marki Kia prowadzonym przez pochodzącego z powiatu wysokomazowieckiego 53-letka. Obaj kierowcy, jak wykazało badanie alkomatem byli trzeźwi. Żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń, sprawcę ukarano mandatem zgodnie z obowiązującą taryfą.