Jak udekorować salę na imprezę komunijną? Wybierz artykuły dekoracyjne w hurtowni

Jak udekorować salę na imprezę komunijną? Wybierz artykuły dekoracyjne w hurtowni

Komunia jest bardzo ważnym wydarzeniem zarówno dla komunikanta, jak i jego rodziny. Rodzice chcą aby impreza komunijna była wyjątkowa. Poza wyborem sali istotne znaczenie ma wybór dodatkowych dekoracji. W końcu warto przygotować ściankę dla komunikanta, udekorować jego krzesło, a także stół. Jak to zrobić i gdzie znaleźć dekoracje?

Ścianka na Komunię – poznaj ofertę artykułów dekoracyjnych

Tworząc ściankę na Komunię, należy zadbać o odpowiedni stelaż, który można uzupełnić o dużą tablicę albo zakryć białym materiałem. Na ściance powinny znaleźć się balony z napisem Komunia Święta lub symbolem IHS. Można taką dekorację uzupełnić o foliowy balon kielicha. Takie dekoracje oferuje hurtownia artykułów dekoracyjnych. Warto zadbać o odpowiednią kompozycję ozdób. Można je jeszcze uzupełnić choćby o żywe kwiaty czy mirt, z którego wykonuje się komunijne wianki. Takie wianki mogą dopełnić wygląd ścianki, gdy będą powieszone w centralnej części pomiędzy balonami. W górnej części ścianki warto umieścić baner z napisem Pierwsza Komunia Święta. Na tle takiej dekoracji można wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Hurtownia artykułów dekoracyjnych zapewni Ci odpowiednie dekoracje stołu komunijnego

Nie tylko ścianka się przyda, bo oczywiście warto udekorować stół. Można wybrać odpowiedni bieżnik z kielichami czy też innymi motywami nawiązującymi do tematyki imprezy. Niezbędnym elementem, w który koniecznie trzeba się zaopatrzyć jest oczywiście topper na tort. Może być to napis „Pierwsza Komunia Święta” albo kielich czy też hostia. Na stole warto umieścić także dekoracyjne serwetki jednorazowe. Jeżeli używacie materiałowych, to możecie wybrać do nich dekoracyjne obrączki z hostią wykonane ze sklejki. Pomysłów na udekorowanie stołu może być naprawdę wiele. Warto postawić też na dekorację z majowych kwiatów, która także może być uzupełniona o topper.

Jak udekorować krzesło komunikanta i jakie upominki przygotować dla gości? Znajdź inspirację w internetowej hurtowni upominków

Krzesło komunikanta także można ozdobić. Na pewno warto wyróżnić je białym materiałem. Dodatkowo można za nim powiesić biały balon z wizerunkiem gołąbka. Warto na tę okazję przygotować słodkie upominki dla gości. Mogą to być babeczki albo po prostu dobre ciasto. Oczywiście takie podziękowanie warto umieścić w ładnym opakowaniu. I tu z pomocą przychodzi oferta internetowej hurtowni upominków, gdzie znajdziecie okolicznościowe pudełka na ciasto.