Dzień Dziecka w Siedlcach. Dwa dni atrakcji!

Dzień Dziecka w Siedlcach. Dwa dni atrakcji!

Z okazji Dnia Dziecka w Siedlcach przygotowano specjalny program wydarzeń dla najmłodszych. W weekend 3 i 4 czerwca będą dostępne zarówno darmowe, jak i płatne atrakcje. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Jakie atrakcje przygotowano w Siedlcach z okazji Dnia Dziecka?

W sobotę 3 czerwca w Siedlcach pojawi się zespół z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, by poprowadzić ciekawe warsztaty dla dzieci. To świetna okazja, by osoby, które nie widziały dotąd warszawskiego muzeum, mogły zobaczyć interesujące pokazy naukowe. Pokazy będą prowadzone w godzinach 11:00-16:00 w hali ARMS. Tego samego dnia w godzinach 12:00 -16:00 odbędą się także warsztaty rolkowe na miejskim Rolkowisku. Wstęp na obie atrakcje jest całkowicie bezpłatny.

Na niedzielę 4 czerwca zaplanowano szereg zajęć w Parku Wodnym w Siedlcach. Za godzinę zabawy zapłacimy 30 zł. Za przekroczenie czasu nalicza się dodatkowe opłaty. Warto się skusić, ponieważ dla dzieci przygotowano prawdziwe basenowe party. W gorszej sytuacji będą regularni miłośnicy pływania, którzy w weekend będą mieli do swojej dyspozycji jedynie dwa tory.