30 edycja spartakiady przedszkolaków zakończona

30 edycja spartakiady przedszkolaków zakończona

Zakończyła się XXX Spartakiada Sportowo-Rekreacyjna organizowana dla najmłodszych w miejskich przedszkolach. W zmaganiach najlepsze okazało się Miejskie Przedszkole nr 25.

Zakończona edycja była już 30 z kolei od początku powstania tej skierowanej do przedszkolaków imprezy. W finałowych zmaganiach przedszkolne drużyny rywalizowały ze sobą w sześciu różnych konkurencjach. Szybko podliczono wyniki i okazało się że zdecydowanie najwięcej punktów zebrało Miejskie Przedszkole nr 25. Na drugim miejscu znalazło się Miejskie Przedszkole nr 26.Trzecie miejsce na podium przypadło Miejskiemu Przedszkolu nr 13 a czwarte Akademii Młodego Człowieka.

Każda z uczestniczących drużyn otrzymała pamiątkowe medale a ich członkowie nagrodzeni pucharem i koszem ze słodkościami. Na koniec imprezy nie zabrakło niespodzianki w postaci wizyty Świętego Mikołaja.

Spartakiada odbyła się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Siedlce, Pana Andrzeja Sitnika. Nagrody w postaci medali i pucharów wręczył w jego zastępstwie obecny na miejscu wiceprezydent Robert Szczepanik. Przekazując je pogratulował TKKF Siedlce oraz Agencji Rozwoju Miasta Siedlce oraz podziękował im całość pracy włożonej w organizację imprezy. Złożył też gratulację przedszkolakom za ich sportową postawę, a wszystkim zgromadzonym życzył Wesołych Świąt.