Groźny wypadek w Siedlcach: zarówno motocyklista, jak i kierująca samochodem nie przeżyli

Groźny wypadek w Siedlcach: zarówno motocyklista, jak i kierująca samochodem nie przeżyli

Tragiczne wydarzenia rozegrały się na ulicach Siedlec. 45-letnia kobieta, która była jednym z uczestników groźnego wypadku, który odbył się 11 czerwca, nie udało się uratować. Mimo intensywnych wysiłków medycznych, po kilkudniowym pobycie w szpitalu skończyła swoje ziemskie dni.

Przypomnijmy, co miało miejsce tego dnia. Był to 11 czerwca, a godzina pokazywała niemalże 6:45 rano. Na ulicy Terespolskiej w Siedlcach doszło do tragicznego incydentu. Kierująca pojazdem osobowym, 45-latka, podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej nie oddała pierwszeństwa innemu uczestnikowi ruchu drogowego. Przeoczyła 33-letniego motocyklistę, który poruszał się ulicą Terespolską.

Niestety, pomimo natychmiastowej pomocy i prób reanimacji, 33-latek zginął na miejscu. Kobieta natomiast została natychmiast przewieziona do najbliższego szpitala. Lekarze desperacko walczyli o jej życie, ale mimo wielu prób i wysiłków, jej stan okazał się zbyt ciężki. Po kilku dniach nie byli w stanie już nic więcej zrobić – kobieta zmarła.